15 zalai érem a 14. Szenior OB-n

OLYMPUS DIGITAL CAMERAA Magyar Lábtoll-labda Szövetség július 28-29-én, Mohácson rendezte meg a 14.  Szenior Országos Bajnokságot, melyen 7 egyesület, 38 versenyzője vett részt. Zala megyét 2 cserszegtomaji, 8 nagykanizsai és 1 szepetneki versenyző képviselte, akik összesen 5 arany, 6 ezüst és 4 bronzérmet szereztek. A bajnokságot férfi és női csapat, férfi, női és vegyes páros, férfi és női egyéni kategóriában rendezték meg, a +35, +45, +55 korcsoportok csak az egyéni versenyszámokra vonatkoztak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAA kanizsai Takács Endre 3 aranyéremmel zárta az OB-t, míg  Baloghné Munkácsi Andrea szintén dobogó legfelső fokára állhatott. A bajnokságon most először induló Rábavölgyi Attila csapat ezüstéremmel indította szenior pályafutását. A szepetneki Laskiné Spingár Éva visszaszerezte a +55 kategória egyéni bajnoki címét. A cserszegtomaji Takács Tamás folytatta eddigi sikeres szereplését, 2 kategóriában végzett az élen.